19 Oca
Didim Belediyesi Whatsapp Hattına Didim Halkından Tam Not

Didim Belediyesi Whatsapp Hattına Didim Halkından Tam Not

Didim Belediyesi Whatsapp Hattına Didim Halkından Tam Not.

 0 533 150 05 40

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’ın talimatı ile daha hızlı ve etkin hizmet sunmak adına sürdürdüğümüz çalışmaları, teknolojik gelişmelerle destekleyerek, kurmuş olduğumuz vatandaşlardan tam not almaya devam ediyor.

BELEDİYE WHATSAPP HATTI   

0 533 150 05 40 

Başkan Atabay tarafından göreve gelir gelmez il iş olarak kurdurmuş olduğu WhatsApp İletişim Hattı aradan geçen beş yıllık sürede vatandaşların öneri, şikâyet ve taleplerini belediyemize daha hızlı iletebilmeleri adına önemli bir iletişim hattı haline geldi.

0533 150 05 40 numarasını akıllı telefonlarına kaydeden vatandaşlar, belediye ile ilgili öneri ya da taleplerini, fotoğraf ve konum alanı ile birlikte, anında ve en kolay yoldan yetkililere iletebiliyor.

Whatsapp ihbar hattı ile ilgili açıklamalarda bulunan Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızın her alanında yer alıyor. Özellikle iletişim ve mesajlaşma uygulamalarının başında da Whatsapp geliyor. Göreve geldiğimizde kurmuş olduğumuz ‘Whatsapp İletişim Hattı ile beş yıldan bugüne vatandaşlarımızdan gelen ihbar, şikâyet, istek, talep ve bilgileri çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor ve her aşamasında vatandaşımıza da gelişmelerle ilgili bilgi veriyoruz. dedi.

Didim Belediyesine ulaşmanın en hızlı yolu mutlaka ilgileniyor.